Aktualności

2016-09-26

Szkolenia Pracownik biurowy II

W ramach projektu organizowane będzie dla uczestników szkolenie z zakresu pracownik biurowy. W związku z tym zwracamy się do Państwa o wycenę poszczególnych zakresów szkolenia.
2016-09-09

Usługa wsparcia mentorskiego

W związku z jego realizacją zwracamy się do Państwa o przedstawienie oferty cenowej na świadczenie usług wsparcia mentorskiego udzielanego uczestnikom Projektu (min. 1 max. 20 osobom).

W związku z tym zwracamy się do Państwa o wycenę usług doradczych.

2016-08-22

Szkolenia Pracownik biurowy D

Firma Sudecka Izba Przemysłowo Handlowa w Świdnicy wspólnie z JMM Mariusz Lewandowski realizuje na terenie powiatu dzierżoniowskiego projekt szkoleniowo doradczy współfinansowany ze środków UE. W ramach projektu organizowane będzie dla uczestników szkolenie z zakresu pracownik biurowy. W związku z tym zwracamy się do Państwa o wycenę poszczególnych zakresów szkolenia.
2016-08-22

Szkolenia Pracownik biurowy Ś

Firma Sudecka Izba Przemysłowo Handlowa w Świdnicy wspólnie z JMM Mariusz Lewandowski realizuje na terenie powiatu świdnickiego projekt szkoleniowo doradczy współfinansowany ze środków UE. W ramach projektu organizowane będzie dla uczestników szkolenie z zakresu pracownik biurowy. W związku z tym zwracamy się do Państwa o wycenę poszczególnych zakresów szkolenia.

2016-08-01

Rozpoznanie cenowe ECDL I

Firma Sudecka Izba Przemysłowo Handlowa w Świdnicy wspólnie z JMM Mariusz Lewandowski realizuje na terenie powiatu świdnickiego projekt szkoleniowo doradczy współfinansowany ze środków UE. W ramach projektu organizowane będą dla uczestników szkolenia ECDL PROFILE DIGCOMP 6.  W związku z tym zwracamy się do Państwa o wycenę poszczególnych modułów szkolenia.

2016-08-01

Szkolenia Spawanie metodą TIG

Firma Sudecka Izba Przemysłowo Handlowa w Świdnicy wspólnie z JMM Mariusz Lewandowski realizuje na terenie powiatu świdnickiego  projekt szkoleniowo doradczy współfinansowany ze środków UE. W ramach projektu organizowane będzie dla uczestników szkolenie w zakresie kursu - spawanie metodą TIG. W związku z tym zwracamy się do Państwa o przesłanie wyceny powyższego szkolenia.

 


2016-07-25

Szkolenia Operator wózków ...

Firma Sudecka Izba Przemysłowo Handlowa w Świdnicy wspólnie z JMM Mariusz Lewandowski realizuje na terenie powiatu świdnickiego projekt szkoleniowo doradczy współfinansowany ze środków UE : „DOŚWIADCZENIE – KOMPETENCJE - PRACA. Projekt indywidualnej i kompleksowej aktywizacji zawodowo-edukacyjnej młodych mieszkańców powiatu świdnickiego w oparciu o model mentoringu”.  W ramach projektu organizowane będzie dla uczestników szkolenie w zakresie wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia. W związku z tym zwracamy się do Państwa o przesłanie wyceny powyższego szkolenia.

2016-07-11

Operator koparko-ładowarki D

Firma Sudecka Izba Przemysłowo Handlowa w Świdnicy wspólnie z JMM Mariusz Lewandowski realizuje na terenie powiatu dzierżoniowskiego  projekt szkoleniowo doradczy współfinansowany ze środków UE : „CENTRUM PRACY - Projekt indywidualnej i kompleksowej aktywizacji zawodowo-edukacyjnej młodych mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego w oparciu o model mentoringu”. W ramach projektu organizowane będzie dla uczestników szkolenie w zakresie „operator  koparko-ładowarki”. W związku z tym zwracamy się do Państwa o przesłanie wyceny powyższego szkolenia. 

2016-07-11

Operator koparko-ładowarki Ś

Firma Sudecka Izba Przemysłowo Handlowa w Świdnicy wspólnie z JMM Mariusz Lewandowski realizuje na terenie powiatu świdnickiego  projekt szkoleniowo doradczy współfinansowany ze środków UE : „DOŚWIADCZENIE – KOMPETENCJE - PRACA. Projekt indywidualnej i kompleksowej aktywizacji zawodowo-edukacyjnej młodych mieszkańców powiatu świdnickiego w oparciu o model mentoringu”. W ramach projektu organizowane będzie dla uczestników szkolenie w zakresie „operator koparko-ładowarki”. W związku z tym zwracamy się do Państwa o przesłanie wyceny powyższego szkolenia.

Copyright © 2021 Sudecka Izba Przemysłowo Handlowa w Swidnicy

Design by Graff